Алім Умероджа
Алім УмероджаКеруючий партнер & Адвокат

«Наша мета - надання якісної юридичної допомоги».

Команда ЮК «Adalet» ставить собі за мету задати максимально високу планку для всього юридичного ринку України, а саме надання Клієнту якісних юридичних послуг. На наш погляд та досвід, саме висока якість наданих послуг, яка впливає на конкурентне середовище та оцінку, яку надає Клієнт, що отримає такі послуги, є запорукою успіху нашого Клієнта та нашої компанії до якої ми завжди прагнемо.

Команда ЮК «Adalet»

Команда ЮК «Adalet» складається з людей, які є фанатиками своєї справи, що дозволило їм стати професіоналами у обраних ними галузях права. Наші адвокати та юристи сповідають філософію, згідно якої, право це інструмент для захисту прав та інтересів Клієнта, вміле використання якого залежить від нашої професійності.

Суд. Юридична компанія Адалет. Адвокат Львів. Юрист «Adalet»
Юридична компанія Адалет. Адвокат Львів. Юрист «Adalet»

ЮК «Adalet» це завжди:

Використання найефективніших правових засобів для досягнення позитивного результату для Клієнта та убезпечення його від правових та фінансових ризиків та втрат. Ми хочемо, щоб наші Клієнти залишалися задоволені нашою роботою, що приносить нам цінностні дивіденди, а саме довіру.

ЮК «Adalet» - не просто компанія, а дружня команда професійних юристів і адвокатів основних напрямків юриспруденції. Наша команда – це команда цінностей та креативу. Свій шлях ми почали ще у 2012 році і вже сьогодні знаємо та розуміємо, що задоволений Клієнт, це захищений Клієнт, який вже зараз створює нашу репутацію.

З повагою ЮК «Adalet»
«Будьте під правовим захистом»