Основна цінність нашої компанії - члени нашої команди, які роблять неймовірний обсяг роботи. Адже згуртована команда професійних і цілеспрямованих працівників - яскравий показник успішного бізнесу. Юридична компанія «Adalet» має різноманітні можливості для професійного розвитку, кар'єрного росту, гідно винагороджує за роботу, у колективі панує атмосфера взаємодопомоги і здорової конкуренції всередині команди, згуртованості і взаємоповаги. Ми активно шукаємо і залучаємо молодих фахівців, які подають великі надії та мати бажання результативна працювати над складними справами, для яких в нашій компанії створені всі необхідні умови для подальшого особистісного і професійного розвитку і зростання, і як наслідок зрілості та успішності нашої команди в цілому.

Image

Робота в сфері юридичного консалтингу вимагає не тільки бездоганного знання законодавства і стратегічного, комерційно - обумовленого мислення, а й наполегливості та працьовитості. Стресостійкість, аналітичний склад розуму, здатність до засвоєння великого обсягу матеріалу, вміння працювати в режимі багатозадачності, приймати відповідальні рішення і поєднувати в собі лідерські навички з ефективною роботою в команді - лише деякі з довгого списку якостей, якими володіє успішний юрист.

Кожен співробітник, що приходить в ЮК «Adalet», вже талановитий, так як в процесі відбору персоналу незалежно від позиції, віку і посади ми зважаємо на подальше бажання розвитку та кар'єрного зростання співробітника.

У нашої юридичної фірми завжди відкриті двері для яскравих, цілеспрямованих і енергійних професіоналів. Ми з готовністю розглянемо Вашу кандидатуру незалежно від наявності відкритих вакансій в компанії.

Якщо Ви зацікавлені працювати з нами, будь ласка, надішліть резюме та супровідний лист на електронну пошту hr@adalet.com.ua (з обов'язковим зазначенням в темі листа про намір працевлаштування).

Image

Для молодих фахівців, які тільки отримують диплом про освіту, ЮК «Adalet» пропонує стажування, що дозволить поринути в роботу юридичного консалтингу.

Ми запрошуємо студентів старших курсів і випускників провідних ВНЗ (юридичної спеціалізації) пройти стажування з метою ознайомлення з основами професії та особливостями роботи в консалтингу, отримання досвіду роботи, а в подальшому стати частиною нашої команди за умови відповідності вимогам компанії.

Прийом на стажування проводиться цілий рік.

Якщо Ви зацікавлені пройти стажування в Юридичній компанії «Adalet», будь ласка, надішліть резюме та супровідний лист на електронну пошту hr@adalet.com.ua (з обов'язковим зазначенням в темі листа про намір стажуватися).

 

 

Станьте частиною успішної команди ЮК «Adalet»