Судове представництво. Стягнення заборгованості. ЮК Adalet

Юридична компанія «Adalet» надає широкий комплекс послуг в межах договірного (контрактного) права. Істотні умови договору, права та обов’язки його сторін, відповідність умов договору Вашим інтересам та вимогам закону, правові хитрощі Ваших контрагентів (іншої сторони договору), правові механізми примусового виконання умов договору, компенсації та штрафні санкції за невиконання або неналежне виконання умов договору, ризики визнання недійсним договору, або його розірвання або визнання неукладеним та інші аспекти укладення договору вимагатимуть від Вас юридичної підкованості та наявності достатнього досвіду договірної роботи для уникнення практичних складностей після укладення договору та його виконанні.

Ми надаємо комплексне консультування компаній та окремих осіб з питаннь договірного оформлення відносин, здійснюємо супровід під час укладення та виконання договорів, проводимо юридичний аудит умов запропонованого проекту договору, а також послуги пов’язані із укладення різноманітних договорів: позики, кредиту, концесії, поставки товарів, надання послуг, виконання робіт, оренди нерухомого та рухомого майна, купівлі-продажу, відступлення права вимоги, поруки, застави, іпотеки, банківської гарантії, інвестиційні договори та інші договори.

Ми надаємо послуги з:

■ Консультування з питань договірного (контрактного) права;

Складання проектів різноманітних договорів (купівлі - продажу, дарування, оренди);

Комплексний юридичний аналіз (аудит) договорів;

Юридичний супровід під час укладення договорів;

Юридичний супровід зовнішньоекономічних договорів (контрактів).

Судове представництво. Стягнення заборгованості ЮК Adalet

У нашій компанії процес надання послуг організовано так, що ви можете перевірити компетенцію нашого адвоката. Ми пропонуємо різноманітні формати консультацій:

  • особиста зустріч із адвокатом у нашому офісі;
  • отримати консультацію по телефону, скайпу чи будь-яким месенджером;
  • онлайн консультування;
  • отримати відповідь на ваше питання по email.

Ви можете оцінити нашу компетенцію вже прямо зараз, подзвонивши та отримати потрібну вам консультацію або домовитись про особисту зустріч із адвокатом.

З повагою ЮК «Adalet» 
«Будьте під правовим захистом»