Судове представництво. Стягнення заборгованості. ЮК Adalet

Наше життя складається з різних обставин, які змушують або вимагають від нас коштів, пошуком яких ми одразу займаємося звертаючись: або до друзів за позикою, або до кредиторів (зазвичай банки), або до боржника, який винен нам кошти.

Не рідко, не вдалі спільні проекти, у тому числі інвестиційні проекти, невиконання умов договору контрагентом щодо сплати Вам коштів, вимагають від нас пошуку правових способів повернути такі кошти.

Повернення коштів, не завжди звичайно, але в більшості випадків це конфлікт із боржником (особою, яка має Вам повернути кошти). В той же час, особливо в умовах сьогоденної кризи, люди, які Вам винні кошти не рідко Ваші постійні партнери по бізнесу або друзі.

Ми позбавляємо Вас від усіх процедурних моментів повернення Вам грошових коштів, а Ви бачите лише результат – повернені кошти.

Надаємо комплекс юридичних послуг з повернення (стягнення) заборгованості. Такі послуги включають:

 • консультування з питань повернення грошових коштів (письмове або/та усне);
 • послуги із досудового врегулювання спору, що включає ведення переговорів з боржником, претензійна робота;
 • складання проектів документів (претензій, позовних заяв, мирових угод тощо);
 • юридичний супровід стягнення заборгованості у судовому порядку в судах першої, апеляційної та касаційної інстанцій;
 • юридичний супровід на стадії виконання судового рішення про стягнення заборгованості - виконавчого провадження.
Судове представництво. Стягнення заборгованості ЮК Adalet

Наша мета – добитися реального повернення наявної заборгованості, тому ми не прагнемо одразу звертатися до суду про стягнення таких коштів, а ставимо пріоритет повернути такі кошти шляхом переговорів та медіації. Лише у випадку неможливості повернення коштів таким шляхом, ми звертаємося до судових установ та стягуємо такі кошти. Чому саме така стратегія? Оскільки, як показує наш досвід:

Судове представництво. Стягнення заборгованості. ЮК Adalet
 • стягнення заборгованості у судовому порядку не тільки посилює та поглиблює конфлікт, але й потребують додаткових ресурсів (як фінансових, так часових);
 • боржник може затягувати судовий процес зловживаючи своїми процесуальними правами;
 • не рідко боржник, який програє справу у суді, не повертає заборгованість, навіть якщо він має таку можливість, але формально (юридично) не має жодного майна на яке можна буде звернути стягнення у судовому порядку.

Наша мета – показати боржнику, що повернення коштів вигідно не лише Вам, але і самому боржнику ( у тому числі фінансово, оскільки нарахування різного роду штрафних санкцій, послуги адвокатів тощо, призведуть до суттєвих додаткових витрат боржника), та реально повернути Вам кошти, а не просто отримати судове рішення про стягнення заборгованості, яке буде без виконання.

Наші спеціалісти проведуть повний аналіз Вашої ситуації, нададуть оцінку усім ризикам та перспективам повернення коштів, розроблять правову стратегію повернення коштів, яка буде відповідати найбільшому рівню Ваших інтересів.

Судове представництво. Стягнення заборгованості. ЮК Adalet

У нашій компанії процес надання послуг організовано так, що ви можете перевірити компетенцію нашого адвоката. Ми пропонуємо різноманітні формати консультацій:

 • особиста зустріч із адвокатом у нашому офісі;
 • отримати консультацію по телефону, скайпу чи будь-яким месенджером;
 • онлайн консультування;
 • отримати відповідь на ваше питання по email.

Ви можете оцінити нашу компетенцію вже прямо зараз, подзвонивши та отримати потрібну вам консультацію або домовитись про особисту зустріч із адвокатом.

З повагою ЮК «Adalet» 
«Будьте під правовим захистом»