Спадкове право – одне з основних профільних напрямків нашої діяльності починаючи з 2015 року. Надаємо юридичні консультації с питань прийняття спадщини, здійснюємо юридичний супровід під час оформлення спадщини (на квартиру, земельну ділянку, транспортний засіб тощо), складаємо необхідні для Клієнта проекти документів (позовні заяви, заяви, договори тощо), надаємо всебічну та повну юридичну підтримку Клієнту з інших питань, що виникають під час спадкування. Наші профільні адвокати та юристи мають достатній досвід та знання, які допоможуть Вам у прийнятті спадщини або вирішенні спадкового спору. Крім того, у разі необхідності захистимо Ваші права та інтереси в судах. Ми – це професіоналізм із доступною ціновою політикою, які допоможуть Вам.

Проблеми з спадщиною

Якщо життя Вас доводила до того моменту, коли треба отримувати (приймати) спадщину, значить проблеми спадкові проблема обходили вас стороною, і слава Богу. Одна неправильна буква або не уважність під час отримання або зміні паспорту і Ваше право на спадщину необхідно буде захищати та доводити у судовому порядку. Але, найбільше проблеми можуть виникнути з Вашими родичами. Любіть ближнього свого, особливо свою родину – відчуття, яке не стільки нав’язане, скільки йде з середини. Але, коли справа доходить до спадщини, деякі родичі перестають буди родичами та сходять з розуму, бо мова йде про майно, гроші.

Щоб уникнути сімейних конфліктів та «квартирних війн», слід звернутися до адвоката (юриста), який запропонує Вам вирішення вашого питання виходячи з Ваших інтересів, але у межах та рамках закону. Для цього, Вам потрібен професіонал у сфері права, який повинен відповідати наступному:

Спадщина. Спадок, оформлення спадку. ЮК Adalet
 • у вашого представника повинен бути успішний досвід ведення таких справ;
 • наявність в такого адвоката широкої напрацьованої мережі зв’язків з якими необхідно буде працювати для оформлення спадщини;
 • може скоротити строки спадкової процедури;
 • може забезпечити поновлення строків прийняття спадщини;
 • має чітку правову стратегію та тактику доведення вашої справи до перемоги.

Навіщо шукати юриста (адвоката), якщо Ваше право на спадщину законне, ніким не оспорюється та немає конфлікту з іншими спадкоємцями?

Цей перелік питань можна продовжити, але головне завдання юриста (адвоката) з спадкового права – зняти з Вас це питання, це навантаження та убезпечити Вас від можливих ризиків, у тому числі майнових. Зробити помилку або бути не уважним під час вирішення питання, що має під собою право (закон) набагато легше, ніж здається. Особливо, коли Ви не мали досвіду спадкування і вперше опинились у стані спадкоємця, якому потрібно успадкувати спадщину. Завжди є ризики здійснити спадкування із порушеннями закону, що надалі вимагатиме від Вас тривалого та затратного процесу виправлення такого порушення.

Спеціаліст з спадкування:

 • окреслить Вам всю правову процедуру спадкування та можливий результат;
 • отримає усю необхідну інформацію про наявність інших можливих спадкоємців на майно;
 • зведе до нуля ризики неточностей під час складання різних документів оформлення спадщини;
 • представлятиме Ваші інтереси в суді у спорі з іншими спадкоємцями;
 • позбавить, у разі необхідності, Вас необхідності в спілкуванні (зустрічах) з родичами, близькими та іншими спадкоємцями під час вирішення спору по спадщині.

Якщо, відсутні явні перешкоди для спокійного оформлення спадщини, адвокат (юрист) позбавить Вас бюрократичної роботи, та зекономить Вам час. Якщо, спадкування здійснюється при наявності конфлікту або сварок з родичами (спадкоємцями), юрист (адвокат) гарантує Вам захист вашого права на спадщину.

Які є тонкощі в роботі адвоката (юриста), що спеціалізується з спадкового права?

В роботу юриста (адвоката) з питань спадкування входять список наступні послуги:

 • медіаційна робота зі сторонами спору, переговорна діяльність з метою врегулювання спору між спадкоємцями щодо спадщини;
 • встановленні факту прийняття спадщини;
 • представлення інтересів Клієнта у спорах про визнання недійсним заповіту;
 • звернення до суду, у разі необхідності включення у спадкове майно додаткового майна спадкодавця;
 • оскарження дій/бездіяльності державних/приватних нотаріусів;
 • визначення загальної кількості спадкоємців, їх черги, визначення факту родинних відносин;
 • участь у поновленні пропущених строків прийняття спадщини, збір доказової бази;
 • інші послуги.
Спадщина. Спадок, оформлення спадку. ЮК Adalet

Наші адвокати (юристи) нададуть Вам повний комплекс послуг пов’язаних із прийняттям спадщини починаючи з консультування закінчуючи повним юридичним супроводом оформлення спадщини.

Адвокати/юристи із спадкування розв’язують проблеми Клієнта будь-якої складності. Ви можете переконатися у нашому професіоналізмі вже на етапі особистого спілкування. Крім того, про нас достатньо інформації на просторах інтернету – відзиви тощо.

Як не помилитися?

Дії, які допоможуть Вам не помилитися під час вибору юриста (адвоката):

 • звертатися до фахівців, що спеціалізуються на справах із спадкового права, тобто є вузькопрофільними. При цьому, не шукайте такого спеціаліста із низькою вартістю послуг, оскільки в юриспруденції, низька ціна послуг може (найчастіше) бути ознакою некомпетентності такого фахівця або недостатньої компетентності;
 • під час особистого спілкування, оцініть самому такого юриста (адвоката), що є дуже важливим (манеру говорити, вигляд тощо).
Спадщина. Адвокат по спадщині. ЮК Adalet

У нашій компанії процес надання послуг організовано так, що ви можете перевірити компетенцію нашого адвоката. Ми пропонуємо різноманітні формати консультацій:

 • особиста зустріч із адвокатом у нашому офісі;
 • отримати консультацію по телефону, скайпу чи будь-яким месенджером;
 • онлайн консультування;
 • отримати відповідь на ваше питання по email.

Ви можете оцінити нашу компетенцію вже прямо зараз, подзвонивши та отримати потрібну вам консультацію або домовитись про особисту зустріч із адвокатом.

З повагою ЮК «Adalet» 
«Будьте під правовим захистом»