Міграційне право. Юридична допомога іноземцям ЮК Adalet

Важливим принципом, який став одним з основних на сьогоднішній день у сучасному світі є принцип постійного динамічного розвитку та інтеграції систем, держав, підприємств та звичайних людей. Принципи свободи руху капіталу, вільного пересування осіб, свободу руху товарів та послуг є основними принципами західного світу та держав, які прагнуть стати частиною західного світу. При цьому, такі принципи означають не абсолютну свободу таких рухів. Вільний рух означає створення максимально можливих сприятливих умов державами для вільного пересування товарів та послуг, людей та капіталу.

На сьогоднішній день, на жаль, в Україні принципи вільного пересування зустрічає або правильніше сказати, його впровадженню чинить перешкоди ціла бюрократична армія державних органів та законодавчих обмежень. Некомпетентність державних службовців та посадових осіб, наявність прогалин та протиріч у нашому законодавстві, бюрократичність та формалізм наших інституцій є одними з головних перешкод для нормального втілення принципів вільного пересування товарів та послуг, людей та капіталу.

Міграційне право. Юридична допомога іноземцям ЮК Adalet
Міграційне право. Юридична допомога іноземцям ЮК Adalet

Багаторічний досвід роботи в тісному зв’язку з органами державної влади (міграційною службою, міністерством внутрішніх справ, міністерством закордонних справ тощо) з питань різноманітного характеру для іноземних громадян та юридичних осіб, дають нам можливість відмінне розуміння та переваги для швидкого та професійного вирішення питання Клієнта.

Багаточасові черги, непривітність та зверхність державних службовців, незнання Вами достатньо законів, постійні повернення Вас на доопрацювання документів і не тільки таке, може очікувати Вас у наших державних органах.

  Ми пропонуємо Вам, всі вищевказані незручності та неприємності взяти на себе та швидко і професійно вирішити Ваше питання. Ми в найкоротшій строк вивчимо Ваше питання та запропонуємо варіант для його вирішення. Від Вас вимагатиметься лише довіритися нам, результат якої не змусить Вас  довго чекати.

Ми пропонуємо Вам наступні послуги:

 ►Отримання дозвільних документів на працевлаштування іноземця або особи без громадянства в Україні (дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, продовження строку дії дозволу, внесення змін до дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства);
 ►Консультування з питань одруження з іноземцем або особою без громадянства (з громадянином (-кою) України);
 ►Отримання запрошення в Україну;
 ►Отримання паспорта громадянина України, отримання громадянства України;
 ►Отримання посвідки на постійне проживання в Україні;
 ►Отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні;
 ►Реєстрації місце проживання іноземця (прописка);
 ►Отримання (оформлення) статусу біженця в Україні;
 ►Підтвердження громадянства дитини;
 ►Отримання документів різного характеру для іноземців (довідок про дні перебування в Україні, інформації про вчиненні правопорушення в Україні іноземцем, про несудимість, отримання податкового номера для іноземця тощо).

У нашій компанії процес надання послуг організовано так, що ви можете перевірити компетенцію нашого адвоката. Ми пропонуємо різноманітні формати консультацій:

  • особиста зустріч із адвокатом у нашому офісі;
  • отримати консультацію по телефону, скайпу чи будь-яким месенджером;
  • онлайн консультування;
  • отримати відповідь на ваше питання по email.

Ви можете оцінити нашу компетенцію вже прямо зараз, подзвонивши та отримати потрібну вам консультацію або домовитись про особисту зустріч із адвокатом.

З повагою ЮК «Adalet» 
«Будьте під правовим захистом»