Дозвіл на будівництво

Отримання дозвільних документів є насамперед бюрократичним процесом, який вимагає педантичності та терпіння. Будувати будинок там, де Ви хочете не так складно, але й не так легко.

Наша команда надасть Вам повну юридичну підтримку та супровід під «ключ» у питаннях отримання дозвільних документів для будівництва. Ми пропонуємо оптимальні строки отримання таких документів, гнучку цінову політику, гарантію за результат, що підтверджується досвідом та професіоналізмом, отримання дозвільних документів на різні об’єкти будівництва (житлового будинку, багатоквартирного будинку тощо). Кваліфіковані юристи та адвокати з питань отримання дозвільної документації на будівництва об’єктів нерухомості до Ваших послуг.

Чи можна збудувати об’єкт (будинок, дачу тощо) без дозвільних на те документів?

Очевидно, що так, але будьте готові до того, що держава притягне Вас до відповідальності (як фінансової, так і кримінальної, а на додачу ще й ще втрату такого об’єкта). Що ж робити, якщо Ви вже маєте таку нерухомість, але не маєте правильно оформлених документів? Звичайно звертатися до спеціаліста який вам допоможе у цьому.

Дозвільні документи на будівництво. ЮК Adalet

Які наслідки буде мати будівництво без належних на те документів?

Ви можете сказати «я користуюся цією нерухомістю вже дуже давно, а тепер з’ясовується, що вона збудовано незаконно, тобто без дозвільних на те документів. Це абсурд». Може воно й так, проте держава намагається привести усі будівельні проекти і документи на нерухомість до єдиного стандарту та опір цьому процесу є ірраціональним та шкідливим для Вас. В кінці кінців, відмова від правильного оформлення дозвільних документів обернеться для Вас ще більшими проблемами ніж витрачений час та гроші для їх отримання. Не оформивши дозвільні документи належним чином Ви ризикуєте не тільки втратити свій об’єкт будівництва в майбутньому, але й позбавити себе можливості його продати, подарувати, обміняти тощо, тобто будь-яким чином його відчужити.

Чому слід звертатися до професійних вузькопрофільних юристів-адвокатів?

Дозвільні документи на будівництво. ЮК Adalet

Земельне право та будівництво – це одне з найбільш об’ємних та складних частин нашого чинного законодавства України. Необхідно врахувати десятки правових нюансів: від категорії земельної ділянки, виду дозвільних документів тощо. Тому, довіряти вирішення питань дозвільних документів з будівництва, слід лише професіоналам. Якщо, Ви хочете досягнути максимального юридичного захисту під час будівництва та після його завершення, від контролюючих органів (насамперед від державної архітектурно-будівельної інспекції), Вам слід звернутися до нас, оскільки ми професіонали своєї справи. Навіть, якщо Ваша земельна ділянка не підходить вам для будівництва, наші адвокати, запропонують Вам рішення такої проблеми.

Дозвільна документація «під ключ»

Отримання декларацій про початок виконання будівельних робіт, декларації про початок виконання підготовчих робіт, повідомлення про початок підготовчих робіт, дозвіл на будівельні роботи, декларації про готовність об’єкта до експлуатації, технічних умов на газопостачання, енергозабезпечення, водозабезпечення та інших дозвільних документів, то з такими питаннями звертайтеся до нас. Ми допоможемо Вам зібрати та отримати увесь пакет дозвільних документів для різноманітних об’єктів будівництва.

Дозвільні документи на будівництво. ЮК Adalet

У нашій компанії процес надання послуг організовано так, що ви можете перевірити компетенцію нашого адвоката. Ми пропонуємо різноманітні формати консультацій:

  • особиста зустріч із адвокатом у нашому офісі;
  • отримати консультацію по телефону, скайпу чи будь-яким месенджером;
  • онлайн консультування;
  • отримати відповідь на ваше питання по email.

Ви можете оцінити нашу компетенцію вже прямо зараз, подзвонивши та отримати потрібну вам консультацію або домовитись про особисту зустріч із адвокатом.

З повагою ЮК «Adalet» 
«Будьте під правовим захистом»