ЗАХИСТ ДАНИХ

Адміністрація сайту «Adalet» (далі - Сайт) не може передати або розкрити інформацію, надану користувачем (далі Користувач) при заповненні і відправленні полів форм Сайту і використанні функцій сайту третім особам, крім випадків, описаних законодавством країни, на території якої користувач веде свою діяльність.

ОТРИМАННЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Для комунікації з представниками Сайту користувач зобов'язаний внести деяку персональну інформацію у відповідні поля форми.

ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Сайт використовує особисту інформацію Користувача для обслуговування і для поліпшення якості послуг, що надаються. Сайт докладає всіх зусиль для збереження в цілості особистих даних Користувача. Особиста інформація може бути розкрита у випадках, описаних законодавством, або коли адміністрація буде вважати подібні дії необхідними для дотримання юридичної процедури, судового розпорядження або легального процесу необхідного для роботи Користувача з Сайтом. В інших випадках, ні при яких умовах, інформація, яку Користувач передає Сайту, не буде розкрита третім особам.

КОМУНІКАЦІЇ

Після того, як Користувач залишив дані, він отримує повідомлення, що містить контактні дані компанії, представленої на Сайті.

ПОСИЛАННЯ

На сайті можуть міститися посилання на інші сайти. Сайт не несе відповідальності за зміст, якість і політику безпеки цих сайтів. Дана заява про конфіденційність відноситься тільки до інформації, розміщеної безпосередньо на сайті.

БЕЗПЕКА

Сайт забезпечує безпеку і конфіденційність контактних даних Користувача від несанкціонованого доступу.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗМІНИ

Сайт залишає за собою право вносити зміни в Політику конфіденційності без додаткових повідомлень. Нововведення набирають чинності з моменту їх опублікування. Користувачі можуть відслідковувати зміни в Політиці конфіденційності самостійно.