Юридичний супровід ART-бізнесу. Юридична компанія

Спеціалісти юридичної компанії «Adalet» накопичили багаторічний досвід та знання з юридичного супроводу ART-бізнесу та окремих проектів (концертні заходи та івенти, виставки, галереї та музеї, правочини (договори) з предметами мистецтва, грантові проекти, аукціони тощо).

Клієнти звертаються до ЮК «Adalet» за отриманням кваліфікованої юридичної допомоги з широкого кола питань, які стосуються охорони культурних цінностей та предметів мистецтва, з оформлення їх ввозу та вивозу, у тому числі з метою експонування та інших.

Адвокати та юристи нашої компанії захистять інтереси клієнтів у судових установах, органах державної влади та органів місцевого самоврядування у справах пов’язаних із обігом культурних цінностей, реалізації проектів тощо.

 

Ми пропонуємо:

■ юридичний супровід правочинів (договорів) з предметами мистецтва;

 юридичну допомогу під час оформлення ввозу та вивозу культурний цінностей, у тому числі з метою експонування;

 юридичний супровід діяльності галерей та музеїв;

представництво інтересів у судових установах, органах державної влади та органів місцевого самоврядування у справах пов’язаних із обігом культурних цінностей, реалізації проектів тощо;

■ юридичний супровід під час реалізації грантових проектів;

■ юридичний супровід концертних та інших масових заходів (фестивалів тощо);

■ юридичний супровід діяльності благодійний організацій та фондів

У нашій компанії процес надання послуг організовано так, що ви можете перевірити компетенцію нашого адвоката. Ми пропонуємо різноманітні формати консультацій:

  • особиста зустріч із адвокатом у нашому офісі;
  • отримати консультацію по телефону, скайпу чи будь-яким месенджером;
  • онлайн консультування;
  • отримати відповідь на ваше питання по email.

Ви можете оцінити нашу компетенцію вже прямо зараз, подзвонивши та отримати потрібну вам консультацію або домовитись про особисту зустріч із адвокатом.

З повагою ЮК «Adalet» 
«Будьте під правовим захистом»