Банківське право – складна та об’ємна галузь, яка потребує професіоналізму, знання великої кількості нормативно-правових актів та розуміння фінансової структури України. Від цього напряму залежить результативність проведеної операції, рішення суду або укладеного договору.

Ми, як практики завжди йдемо в ногу з часом, а як професіонали ми його випереджаємо. Ми постійно відслідковуємо зміни у фінансовому секторі, норм та вимог чинного законодавства України. Наші Клієнти можуть бути впевнені, що їх справи перебувають у віданні професіоналів.

 

Банківське право. ЮК Adalet
Банківське право . ЮК Adalet

Спеціалісти нашої компанії представляють права та інтереси фінансових установ, фізичних осіб та суб’єктів господарювання в судових установах, а також супроводжують укладення всіх основних видів договорів у банківському секторі.

Наш досвід роботи, надає нам неоціниму перевагу в розумінні внутрішньої банківської структури, її роботи, що дозволяє нам у короткий період часу, проаналізувати складні фінансові операції та ситуації і запропонувати можливі заходи з убезпечення інтересів Клієнта або шляхи до вирішення наявної проблеми.

Ми надаємо послуги фізичним та юридичним особам з питань залучення грошових коштів, у тому числі за допомогою кредитів, супровід проектів з фінансування будівництва, реструктуризації та повернення заборгованостей. 

 

Основними складовими юридичних послуг, які ми надаємо у банківській сфері є:

Реєстрація фінансових установ, підготовка необхідних документів для цього;

Представництво прав та інтересів кредиторів, боржників, інших учасників під час укладення фінансових договорів;

Супровід у питаннях звернення стягнення на майно боржника;

Консультування фізичних та юридичних осіб з питань використання механізмів інвестування у житло (включаючи фонди фінансування будівництва чи фонди операцій з нерухомістю, інститути спільного інвестування, тощо), розробка необхідної документації (в тому числі договорів), пов’язаних з використанням таких механізмів фінансування;

Консультування з питань надання всіх видів фінансових послуг, ліцензування діяльності з питань надання фінансових послуг, підготовка необхідної документації на відповідні послуги, розробка фінансових схем;

Консультування іноземних громадян та юридичних осіб з питань українського законодавства на всіх стадіях реалізації проекту;

Комплексний супровід підприємств, установ та організацій, основним видом діяльності, яких є надання фінансових послуг;

Складання документів різного характеру: претензій, заяв, листів, запитів (адвокатських у тому числі), тощо;

Супровід договорів з структурування та реструктуризації заборгованості, набуття/відчуження дебіторської та кредитної заборгованості;

Вирішення питань з реструктуризації заборгованості;

Надання правових висновків з питань довірчого управління майном;

Представництво прав та інтересів Клієнта у судових установах всіх юрисдикцій та інстанцій;

Правовий аудит (due diligence) позичальника (боржника), кредитора;

Аналіз та підготовка договорів про надання синдицированих кредитів.

У нашій компанії процес надання послуг організовано так, що ви можете перевірити компетенцію нашого адвоката. Ми пропонуємо різноманітні формати консультацій:

  • особиста зустріч із адвокатом у нашому офісі;
  • отримати консультацію по телефону, скайпу чи будь-яким месенджером;
  • онлайн консультування;
  • отримати відповідь на ваше питання по email.

Ви можете оцінити нашу компетенцію вже прямо зараз, подзвонивши та отримати потрібну вам консультацію або домовитись про особисту зустріч із адвокатом.

З повагою ЮК «Adalet» 
«Будьте під правовим захистом»