IT адвокат. Юридичний супровід айті компаній

Одним з пріоритетних та успішних напрямків діяльності юридичної компанії  «Adalet» є надання юридичної підтримки IT-компаніям та IT-проектам. Наше законодавство та правові реалії настільки не встигають за динамічним розвитком IT-індустрії, яка вже сьогодні є однією з основних галузей економіки та займає третю сходинку з оборотом більше ніж 5 млрд. доларів США, що спонукає фахівців у галузі права створювати такі правові форми та конструкції, які максимально захистять  учасників у IT-індустрії.

Процес організації роботи IT-компаній у правовому полі, а також обрання відповідної правової конструкції своєї діяльності, є запорукою захисту Ваших інтересів та прав від внутрішніх та зовнішніх посягань, а також подальшого розвитку Вашого IT-бізнесу.

Виникнення ідеї, яка може коштувати 1 млн. доларів США, безумовно потребує правового захисту, оскільки, не мало хто забажає вкрасти Вашу ідею або скористатися нею. А під час втілення Вашої ідеї у життя, ризики, щось не додивитися, втратити, прорахуватися, зробити помилку у обраних Вами людьми до вашої команди, а також чіткі взаємовідносини між Вами та командою, спонукають Вас захистити себе та свою ідею з правової точки зору.

Перш ніж приступити до створенню та оформлення Вашого StartUPа, варто вирішити ряд питань, які включають в себе: від створення команди, яка буде втілювати Ваш задум у життя, безпосереднього запуску проекту, взаємовідносини  з Вашими замовниками, а також інші, у тому числі правового захисту ваших прав та інтересів та здійснення своєї діяльності в межах закону.

IT адвокат. Юридичний супровід айті компаній

Юридична компанія «Adalet», стратегічним напрямком свого розвитку обрало юридичну підтримку в IT-індустрії, структуруванню IT-бізнеса в Україні,  оформленню та захисту прав інтелектуальної власності, особливостям договорів та угод у сфері надання IT-послуг та захисту прав авторів на створюваний продукт або компанії, а також питанням оподаткування, захисту інтересів та прав клієнтів у взаємовідносинах з іноземними замовниками

IT адвокат. Юридичний супровід айті компаній

Ми допомагаємо визначити оптимальну організаційно-правову структуру вашого IT-бізнесу або окремо взятого проекту, в межах якої Ви отримаєте максимальний захист з боку закону та убезпечити себе від різноманітних ризиків, у тому числі від ідейного шпигунства. Така організація IT-бізнеса буде включати в себе визначення принципів у взаємовідносинах з Вашими працівниками, з врахування максимальної мінімізації податкової навантаження, захищеності від контролюючих органів, корпоративну безпеку, яка на сьогодні є важливим елементом, з огляду на постійно зростаючу конкуренцію та корпоративного шпигунства, а також, оптимізацію та органічності правової структури Вашого бізнеса законодавчому полю України.

Також, ми допомагаємо IT-компаніям сформувати необхідну договірну базу, оформити свої права на розроблений продукт, захистити клієнтську базу, запобігти недобросовісному переходу Ваших працівників до конкурентів та забезпечити захист комерційної таємниці, а у разі її розголошення притягнення винних осіб до відповідальності. Крім того, ми захистимо Вас у спорах з податковими органами та іншими правоохоронними органами.

Ми шануємо закон та є прихильниками своєї справи. Наша команда постійно вдосконалюється та завжди в курсі в останніх змінах у законодавчих актах та новин у IT-індустрії.

Ми пропонуємо наступні послуги в IT-індустрії:

■ Абонентське обслуговування IT-компаній та IT-проектів (IT-бізнесу);

Юридична підтримка процедури злиття, поглинання (M&A), виділення, приєднання IT-компаній;

Реєстрації авторського права, доменних імен, торгових марок (знаків для товарів та послуг), а також отримання патентів на винаходи, корисні моделі та промислові зразки;

Розробка та впровадження комплексної системи корпоративної безпеки;

Розробка комплексних заходів з захисту від корпоративного шахрайства та шпигунства, захисту комерційної таємниці;

■ Юридична підтримка StartUPів та IT-компаній з окремих питань;

Структурування IT-бізнеса та розробка заходів з оптимізації податкового навантаження та захисту від контролюючих органів;

Розробка різноманітних договорів та контрактів: договору про створення інформативного продукту; договору на створення сайту; договору на передачу прав на об’єкти інтелектуальної власності; договору на технічну підтримку; договору франчайзингу; договору на SEO; договору на SMM; ліцензійного договору, у тому числі субліцензійного договору;

Розробка договорів на створення програмного забезпечення, ліцензійних угод про використання програмного забезпечення (Terms of use, License agreement) та інших документів, необхідних для створення та монетизації ПЗ;

Юридична експертиза договорів;

Розробка угоди з користувачами продукту, ресурсу; угоди про нерозголошення комерційної таємниці (NDA) та захисту персональних даних (GDPR); угоди про неконкуренцію (non-compete clause);

Позасудовий врегулювання спорів та конфліктів, пов’язаних з об’єктами інтелектуальної власності, що виникають із Замовниками;

Юридична підтримка у зовнішньоекономічної діяльності, оподаткування такої діяльності;

Представництво інтересів у судових установах, органах державної фіскальної служби, контролюючих органах та інших органах державної влади та місцевого самоврядування.

Цифровий контент, програмне забезпечення, торгові марки (знаки для товарів і послуг) та інші об’єкти інтелектуальної власності є цінним активом, який треба захищати за допомогою цілого комплексу правових заходів: інструментами цивільного права, адміністративного та кримінального права. Та, якщо Ви будите ігнорувати такі інструменти, то ризикуєте отримати збитки та лишитися без жодного права на Ваш бізнес або проект.

У нашій компанії процес надання послуг організовано так, що ви можете перевірити компетенцію нашого адвоката. Ми пропонуємо різноманітні формати консультацій:

  • особиста зустріч із адвокатом у нашому офісі;
  • отримати консультацію по телефону, скайпу чи будь-яким месенджером;
  • онлайн консультування;
  • отримати відповідь на ваше питання по email.

Ви можете оцінити нашу компетенцію вже прямо зараз, подзвонивши та отримати потрібну вам консультацію або домовитись про особисту зустріч із адвокатом.

З повагою ЮК «Adalet» 
«Будьте під правовим захистом»