Абонентське обслуговування бізнесу – це комплексний юридичний супровід діяльності підприємства з усіх правових питань, які виникають в процесі підприємницької діяльності або пов’язані з такою діяльністю. Підприємницька діяльність пов’язана із законом та існує велика кількість юридичних аспектів, які важливо враховувати під час здійснення господарської діяльності. Іноді не врахування юридичних питань може дорого коштувати власнику бізнесу та призвести до збитків, штрафів і інших не запланованих витрат. Перевага абонентського обслуговування беззаперечні та очевидні: менеджмент та власники бізнесу фокусуються на розвитку бізнесу та отримані прибутку, лишаючи усі юридичні питання фахівцям та маючи для подальшого розвитку за своєю спиною команду надійних та професійних адвокатів (юристів), які захистять Ваші права та інтереси.

Юридичний супровід бізнесу. Абонентське обслуговування. ЮК Adalet

Юридична компанія «Adalet» здійснює, як комплексний правовий супровід поточної господарської діяльності бізнес-структур (юридичний аутсорсинг), так і юридичний супровід під час реалізації окремих задач та проектів.

Юридичний супровід бізнесу. Абонентське обслуговування. ЮК Adalet

Ми успішно працюємо на ринку юридичних послуг із супроводу бізнесу більш ніж 6 років. Запорукою високої якості нашої роботи беззаперечно є наша професійна команда. Кожен з наших юристів (адвокатів) спеціалізується у обраній ними сфері права, що забезпечує найбільш повне, швидке та професійне розв’язання поставлених питань діяльності підприємства на експертному рівні

Політика нашої компанії, яка полягає у тому, що надання послуг здійснюється на принципах відкритості, оперативності, ефективності, забезпечення комерційної та конфіденційної інформації, досягнення максимального результату - дозволяє нам надавати послуги Клієнтам  на високому рівні.

Переваги абонентського обслуговування (юридичний аутсорсинг) бізнесу:

Не потребує витрат на робоче місце штатного юриста.

Не потребує витрат пов’язаних з офіційним працевлаштуванням – податки, ЄСВ тощо.

Підвищує ефективність із вирішення питань діяльності підприємства, оскільки залучена ціла команда юристів (адвокатів);

Мінімізує внутрішній документообіг.

Підвищує відповідальність юридичної компанії перед Вами.

Ми пропонуємо Вам комплексний юридичний супровід Вашого бізнесу, із залученням до цього наших спеціалістів в корпоративному, господарському, цивільному, податковому, договірному, адміністративному, трудовому праві, будівельній сфері, праві інтелектуальної власності (торгові марки, авторські права на програмування тощо).

Враховуючи специфіку та сферу діяльності Вашого підриємства, Ви можете обрати один із запропонованих нами пакетів абонентського обслуговування:

Стандартний пакет

Вартість:

від 4000₴

Реєстрація підприємства – обрання оптимальної організаційної форми для Вашого виду діяльності, з урахування податкового навантаження.

Перереєстрація, внесення змін до установчих документів (статутів, тощо), а також будь-які інші дії пов’язані із реєстрацією змін. 

Договірна діяльність – підготовка усіх проектів договорів.

Правовий аудит контрагентів підприємства.

Оформлення трудових відносин на підприємстві (оформлення трудових договорів, контрактів, проведення інструктажів, розробка посадових інструкцій, звільнення працівників тощо) та оптимізація витрат на працівників.

Консультація з правових питань, що виникають під час здійснення господарської діяльності підприємства.

Оптимальний пакет

Вартість:

від 8000₴

Захист прав та інтересів підприємства під час перевірок контролюючих органів (Державна фіскальна служба, Інспекції праці тощо);

Представництво інтересів підприємства в органах державної влади та місцевого самоврядування;0 Розробка усіх договорів, необхідних під час діяльності підприємства;

Правовий аудит діяльності та усієї внутрішньо-адміністративної діяльності підприємства;

Розробка та впровадження режиму захисту комерційної, конфіденційної інформації;

Отримання дозвільних документів та ліцензій необхідних для діяльності підприємства (для будівництва, продажу алкогольних напоїв тощо);

Реєстрації торгової марки та захист авторських прав підприємства.

Корпоративний пакет

Вартість:

від 12000₴

Повне ведення внутрішнього документообігу підприємства;

Представництво інтересів клієнта у взаємовідносинах з контролюючими та наглядовими органами;

Забезпечення захисту прав та інтересів Клієнта від недобросовісної конкуренції, спроб рейдерського захоплення;

Захист активів підприємства під час банкрутства або під час реорганізації підприємства;

Розробка та впровадження режиму захисту комерційної, конфіденційної інформації;

Інші юридичні послуги правової підтримки підприємства.

Претензійно-судова робота із захисту прав та інтересів Клієнта.

До кожного пакету можливі підключення додаткових послуги.

Тим хто ж все таки вирішив скористатися послугами штатного юриста або самостійно вирішувати правові питання свого бізнесу, рекомендуємо звернути свою увагу на наступні аспекти діяльності підприємства:

 визначення схеми або структури господарської діяльності підприємства (з урахуванням податкового навантаження, поточних витрат, штату працівників тощо);

визначення правової форми роботи Ваших працівників (з урахуванням положень трудового законодавства);

захист бізнес - проектів від недобросовісної конкуренції (реєстрації торгової марки та інших об’єктів права інтелектуальної власності, захист комерційної та конфіденційної інформації підприємства);

убезпечення підприємства від ненадійних контрагентів (укладення договорів з фіктивними підприємствами, підприємствами з податковими ямами, банкротами тощо).

Абонентське обслуговування бізнесу. Юридичний супровід бізнесу. ЮК Adalet

Розбудова та масштабування бізнесу – це мистецтво, яке вимагає постійного захисту. Для того, щоб досягнути певних успішних та запланованих результатів необхідно мати у своїй команді професіоналів, які вміють правильно вибудувати стратегію та йти поряд з Вами. Наша команда сконцентрувала в собі усі необхідні вміння для організації ефективної роботи.

У нашій компанії процес надання послуг організовано так, що ви можете перевірити компетенцію нашого адвоката. Ми пропонуємо різноманітні формати консультацій:

  • особиста зустріч із адвокатом у нашому офісі;
  • отримати консультацію по телефону, скайпу чи будь-яким месенджером;
  • онлайн консультування;
  • отримати відповідь на ваше питання по email.

Ви можете оцінити нашу компетенцію вже прямо зараз, подзвонивши та отримати потрібну вам консультацію або домовитись про особисту зустріч із адвокатом.

З повагою ЮК «Adalet» 
«Будьте під правовим захистом»