Україна як одна з найдинамічніших країн розвитку та економіка, якої стає все привабливішою для іноземних бізнесменів, структур та іноземних держав, а обмежень для іноземних інвесторів дедалі менше, у тому числі правових обмежень, що, по суті, є не паханим полем для інвестиційної діяльності, що щорічно підтверджується динамікою зростання іноземних інвестицій в економіку України.

Зростання інвестиційної прибутковості вкладень обов'язково пов’язане з підвищенням інвестиційних ризиків. Інвесторам буває непросто зорієнтуватися в законодавстві України, що постійно змінюється в українських реаліях, прорахувати ситуацію і зробити правильний комерційний прогноз, в якому, зокрема, буде враховано, як мінімум гарантії збереження інвестиції.

Війна як форс-мажорна обставина

Модель інвестування та правові механізми захисту такої інвестиції в першу та основну чергу мають бути визначені на початковому етапі інвестиційної діяльності. Саме для цього, розпочинати та здійснювати інвестиційну діяльність в Україні повинно здійснюватися за участю професійних адвокатів.

Війна як форс-мажорна обставина

Ми є компанією з багаторічним досвідом у сфері супроводу іноземних інвесторів в інвестпроектах на території України. Наш підхід до справи допоможе, Вам ефективно вкласти кошти та мінімізувати ризики.

Грамотний підхід до юридичного супроводу інвестиційних проектів, позитивно позначається на швидкості реалізації бізнес-ідеї, що дозволяє оптимізувати часові та фінансові витрати на її запуск, а також гарантувати захист інвестора від порушення його прав щодо об'єктів інвестицій в майбутньому.

Юридична компанія «Adalet» надає підтримку іноземним інвесторам щодо проектів приватизації, існуючих проектів, а також створення проектів «з нуля». Команда консультує з питань підготовки найбільш оптимальної структури проекту, що враховує специфіку галузей та забезпечує інтереси іноземних інвесторів та держави.

Створення архітектури інвестиційного проекту «з нуля» (greenfield) потребує комплексного підходу, який полягає у визначенні майбутнього результату інвестиційного проекту, його ефективності для інвестора. При реалізації brownfield проектів, включаючи приватизацію потрібен інший підхід, який вимагає розуміння взаємозв'язків у галузі та специфіки функціонування компаній-цілей.

Наша команда наддасть Вам експертні висновки, які необхідні для прийняття виваженого рішення щодо інвестування у проект. Ви отримаєте комплексну та зрозумілу інформацію з обґрунтуванням усіх припущень, рекомендаціями та варіантами розвитку проекту, а також аналіз ризиків, з якими проект може зіткнутися у процесі реалізації.

Досвід та знання наших спеціалістів дозволяють надати нашим клієнтам експертну юридичну допомогу на будь-якій стадії проекту інвестування від вибору регіону до укладання інвестиційної угоди. Крім того, ми надаємо комплекс консалтингових послуг, які включають у себе, повний бухгалтерський супровід проекту, здійснення пошуку активів і проектів в Україні, які максимально відповідають вимогам інвестора. Компанія має досвід закриття угод із інвесторами з Туреччини, Республіки Польща, Німеччини.

Війна як форс-мажорна обставина

У компанії працюють досвідчені фахівці, які добре знають вітчизняне законодавство та практику у різних юридичних та економічних галузях. Супровід інвестора включає:

 • Консультації щодо стратегії та особливостей інвестування в Україні, що в тому числі включає: допомогу у виборі області для інвестування, оцінка ризиків та переваг, ефективні рекомендації щодо адаптації практикованих бізнес-моделей до правового середовища та економічних реалій України;
 • Пошук та підбір інвестиційно-привабливих активів в Україні;
 • Передінвестиційна оцінка/експертиза інвестиційного проекту чи окремих активів (due diligence) (фінансово-економічного, технічного та правового аналізу інвестиційних пропозицій);
 • Супровід переговорного процесу;
 • Структурування та супровід у реалізації інвестиційних проектів (реєстрація компаній та представництв в Україні, придбання часток/акцій, оформлення ліцензійних договорів тощо);
 • Повний юридичний супровід на всіх стадіях інвестування, у тому числі підготовка проектів договорів (контрактів) інвестування; допомога в отриманні ліцензій, дозволів та погоджень та інші послуги;
 • Повний бухгалтерський супровід інвестиційного проекту;
 • Комплекс консалтингових послуг: підбір оптимальної форми інвестування (концесія, спільне підприємство, державно-приватне партнерство та ін.), підбір персоналу, активів та інші;
 • Координація процесу на всіх етапах інвестування.

У нашій компанії процес надання послуг організовано так, що ви можете перевірити компетенцію нашого адвоката. Ми пропонуємо різноманітні формати консультацій:

 • особиста зустріч із адвокатом у нашому офісі;
 • отримати консультацію по телефону, скайпу чи будь-яким месенджером;
 • онлайн консультування;
 • отримати відповідь на ваше питання по email.

Ви можете оцінити нашу компетенцію вже прямо зараз, подзвонивши та отримати потрібну вам консультацію або домовитись про особисту зустріч із адвокатом.

З повагою ЮК «Adalet» 
«Будьте під правовим захистом»