Юридична компанія «Adalet»

Блог

Договір цивільно-правового характеру (Зразок договору)

Договір цивільно-правового характеру (Зразок договору)

 Організації укладають договір цивільно-правового характеру (ЦПХ) з фізичними особами для надання конкретних робіт або послуг, наприклад: прибирання приміщень, юридичні, бухгалтерські послуги тощо.

Категорії осіб визначених законом

Категорії осіб визначених законом

Діючим законодавством України визначені категорії осіб, які мають право на отримання посвідки на постійне проживання при умові надання визначеного документа. Тобто, наявність в Вас одного з документів визначених законом, звільняє Вас від обов’язку отримання дозволу на імміграцію в Україну, як однієї з умов отримання посвідки на постійне проживання.

Посвідка на постійне проживання

Посвідка на постійне проживання

Вирішивши працювати в Україні чи інакші обставини, які спонукають Вас все більше часу знаходитися на території України, ставлять перед Вами питання про отримання відповідного документа, який усуватиме усілякі претензії до Вас зі сторони державних органів України та надаватимуть Вам можливість спокійно займатися своїми справами, а не турбуватися про законність свого знаходження в Україні та претензій державних органів України.

Мікрокредитний капкан у привабливому соусі вигідних пропозицій

Мікрокредитний капкан у привабливому соусі вигідних пропозицій

       Сьогодні, одним з фінансових інструментів, визнаних та найбільш поширених у житті людей є мікрокредитування (англ. microcredit). Суть, такого фінансового інструменту, полягає у видачі грошових коштів у невеликих розмірах, особам, які не мають або позбавлені можливості доступу до традиційного банківського кредиту, в силу різноманітних причин, та як правило видаються на короткий строк. Крім того, мікрокредит надається без забезпечення виконання зобов’язань традиційними забезпечувальними інститутами (порука, іпотека тощо).
Але, закореніла радянська модель економічного мислення, а в подальшому тривалий перехідний період нашої економіки до відкритої ринкової, дозволили з одної сторони розширити та інтегрувати в наше економічне життя інститут мікрокредитування, а з іншої сторони, істотно викривити сутність такого інституту, результатом якого стало збагачення кредиторів від космічно великих відсотків за рахунок боржника.

Ми в соц. мережах:

Адреса:

79019, м. Львів,
вул. Івана Франка, 16Контактна інформація:

Замовити консультацію Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Спасибо. Мы получили ваш запрос. Мы свяжемся с вами как можно скорее.