By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://adalet.com.ua/

Договір про партнерство

Договір про партнерство

Угода про партнерство - це договір між двома або більше діловими партнерами, який використовується для встановлення відповідальності та розподілу прибутку та збитків кожного партнера, а також інших правил щодо загального партнерства, таких як зняття коштів, внесок у капітал та фінансова звітність.

Угода про партнерство "Adalet" дозволяє створити загальне партнерство. Загальне партнерство - це структура бізнесу, в якій беруть участь два або більше генеральних партнерів, які сформували бізнес з метою отримання прибутку. Кожен партнер однаково відповідає за борги та зобов'язання бізнесу, а також за дії інших партнерів.

Кому потрібна Угода про партнерство?

Будь-які два або більше людей, які спільно працюють з комерційною метою, включаючи сім'ю (подружжя), друзів або колег, повинні мати договір про партнерство.

Угода про партнерство встановлює вказівки та правила, якими слід дотримуватися ділових партнерів, щоб вони могли уникнути розбіжностей або проблем у майбутньому. 

Що включено в угоду про партнерство? 

Договір про партнерство "Adalet" включає інформацію про сам бізнес, ділових партнерів, розподіл прибутку та збитків, а також управління, методи голосування, виведення та припинення. Ці умови пояснюються більш докладно нижче:

Вкладення капіталу

Кожен партнер отримує відсоток власності, виходячи зі свого внеску в капітал.

Розподіл прибутку та збитків

За згодою партнерів, прибутки та збитки можуть розподілятися:

 • Фіксований відсоток: це число є фіксованим відсотком (наприклад, 45, 55). Номери повинні складати до 100% між усіма партнерами.
 • Рівна частка: Прибуток і збитки розподіляються рівномірно між партнерами.
 • Пропорційно капітальному внеску: частка прибутку та збитків залежить від того, скільки інвестував партнер.

Управління та голосування

Партнерством може керуватися призначений керуючий партнер шляхом голосування більшістю голосів або одноголосним голосуванням усіх партнерів.

Голосування може здійснюватися трьома можливими методами:

 • Пропорційний внеску: Повноваження щодо голосування відображають капітальний внесок кожного партнера.
 • Пропорційно частці прибутку: Повноваження щодо голосування призначаються відповідно до розподілу прибутку.
 • Рівний голос: сила голосу рівна, а кожному партнеру присвоюється один голос.

Податкові вибори на партнерство

Правила федерального податкового аудиту дозволяють IRS (Служба внутрішніх доходів) розглянути товариства як податкові суб'єкти та проводити аудит на рівні партнерства замість проведення окремих аудитів партнерів. Це означає, що залежно від розміру та структури товариства, IRS може здійснювати аудит партнерства в цілому, а не аудиторського контролю кожного партнера окремо.

Угоди про партнерство повинні вирішувати певні податкові вибори та обирати партнера на роль представника партнерства. За новими правилами оподаткування представник товариства виступає головою для партнерства.

Угода про партнерство "Adalet" чітко пояснює правила та дозволяє:

 • Виберіть, чи бажає партнерство обрати нові податкові вибори, якщо вони мають право. Якщо товариство вирішить обрати, вони повинні поновлювати це рішення щорічно.
 • Зробіть так, щоб представник товариства відповідав перед партнерами у своїх стосунках з IRS.
 • Вибирають кожного партнера індивідуально оцінювати свою частку податкового зобов'язання, якщо аудит оцінює податкове зобов'язання на рівні партнерства.

Відкликання партнерства

Якщо договір про партнерство дозволяє відмовитись, партнер може зробити дружній вихід до тих пір, поки він / вона дотримується строку повідомлення та інших умов, зазначених у договорі. Якщо партнер хоче відмовитися, він може зробити це, використовуючи форму 

Розірвання партнерства

Партнери можуть вказати, як розподіляються активи між партнерами у разі розірвання.

Деякі з найпоширеніших причин, якими партнери можуть розірвати партнерство, включають:

 • Всі партнери домовляються про визначену кінцеву дату свого партнерства
 • Всі спільні проекти завершені або ціль партнерства виконана
 • Смерть партнера
 • Банкрутство партнера або компанії
 • Партнер покидає компанію 

Читайте також: