Юридична компанія «Adalet» спеціалізується у сфері сімейних відносин та готова допомогти Вам вирішити непрості та особисті питання. Наші знання та досвід дозволяють нам визначати сутність та особливості проблем Клієнта та оперативно пропонувати вирішення таких проблем. Ми в найкоротший строк розриваємо шлюб.

В яких випадках Вам без допомоги юриста (адвоката) не обійтись?

Ми не станемо нав’язувати Вам наші послуги, ми пояснемо, що Вам треба врахувати під час прийняття рішення про обрання вашого представника. Розірвання шлюбу може бути шляхом звернення до РАЦСу або у випадках встановлених законом до суду. У разі обрання одного з шляхів розірвання шлюбу, Вам не обов’язково звертатися до адвоката. Проте, коли, є майно, яке підлягає поділу або спільні неповнолітні діти, то юрист це та особа, яка швидко та правильно допоможить вирішити такі питання. Ще одним важливим аспектом, при якому краще звертатись до юрист, є неможливість або не бажання одного з подружжів бачити другого, у такому випадку юрист це те, що вам потрібно.

Розлучення. Адвокат по розводах. ЮК Adalet

Для кращого Вашого розуміння де потрібен або найчастіше звертаються до адвоката, наведемо найпоширеніші категорії таких спорів:

 • Поділ спільного майна подружжя;
 • Стягнення аліментів з одного подружжя на користь другого або дітей;
 • Оскарження суми призначених аліментів;
 • Встановлення або оспорювання батьківства;
 • Поновлення документів необхідних для розлучення або вирішення питань пов’язаних із розлученням;
 • Позбавлення або поновлення батьківських прав;
 • Допомога під час усиновлення;
 • Визначення місця проживання дитини, порядку участі батьків у вихованні дітей;
 • Інші спори, що виникають між подружжям, дітьми, батьками подружжя тощо.

Вирішення сімейного спору – це не проста відповідь на складне питання і будь-яке вирішення такого питання не допустиме, оскільки є особистим та зачіпає інтереси декількох осіб. Кожний шлях, який Ви оберете, несе з собою ризики, але лише при грамотно побудованій стратегії Ви зможете досягнути потрібного Вам результату. В цьому Вам допоможуть спеціалісти нашої команди.

Як обрати надійного представника Ваших інтересів?

 • Першим кроком є пошук вузькоспеціалізованих юристів-адвокатів з досвідом роботи у судах не менше 2-х років.
 • Знайдіть максимум інформації про потенційного Вашого представника – відзиви у Інтернеті, особисті сторінки тощо.
 • По спілкуйсь з таким юристом-адвокатом на інші юридичні теми пов’язані із розлученням.
 • Поцікавтесь, можливо Ваш знайомий, друг чи хтось з близьких, звертався до такого юриста-адвокат та дасть Вам про нього рекомендації та оцінки.
 • Зверніть увагу на цінову політику юриста-адвоката, оскільки низькі ціни говорять про не високу якість таких послуг. Так само, захмарно завищені ціни говорять не про якість таких послуг, а про бажання збагатитися. Прийнятною та показовою є середні ціни, що формуються ринком та вказують на адекватність юриста-адвоката.
 • Детально ознайомтесь із договором про надання правової допомоги.

 Пам’ятайте! Тільки той представник хто взяв на себе відповідальність за результат, заслуговує на довіру.

Як юристи-адвокати вводять в оману Клієнтів?

Багато юристів-адвокатів, які не мають жодного досвіду у сімейних спорах вводять в оману Клієнта з метою заробити на такому Клієнті. Це несе в собі ризики отримання негативного результату для Вас. Або юрист-адвокат, який не має достатньої кваліфікації чи свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю. Зазвичай в оману вводять Клієнтів юристи-адвокати про те, що такі мають достатній досвід у такій категорії справ, а насправді відстутній, або те, що вони є адвокатами, а в реальності вони не мають свідоцтва...

Розлучення. Адвокат по розводах. ЮК Adalet

Як перевірити кваліфікацію юриста-адвоката?

Крім речей, про які ми писали вище, одним із способів перевірити кваліфікацію юриста-адвоката є безпосереднє спілкування – особиста консультація з таким адвокатом. Ви, та людина, яка серйозно підходить до вибору свого представника, та напевно будете обирати з декількох варіантів таких представників. Кінці з кінцями, такі питання, як виховання дітей, або поділ майна не можуть вирішуватися з огляду на випадок, чи не так?

У нашій компанії процес надання послуг організовано так, що ви можете перевірити компетенцію нашого адвоката. Ми пропонуємо різноманітні формати консультацій:

 • особиста зустріч із адвокатом у нашому офісі;
 • отримати консультацію по телефону, скайпу чи будь-яким месенджером;
 • онлайн консультування;
 • отримати відповідь на ваше питання по email.

Ви можете оцінити нашу компетенцію вже прямо зараз, подзвонивши та отримати потрібну вам консультацію або домовитись про особисту зустріч із адвокатом.

З повагою ЮК «Adalet» 
«Будьте під правовим захистом»