Як ми працюємо:

 • Комерційна пропозиція – максимально відповідає конкретним вимогам Клієнта та включає в себе умови, які прийнятні для Вас.
 • Безкоштовна консультація – ми безкоштовно проконсультуємо Вас про підстави та можливість змінити цільове призначення земельної ділянки. У разі, неможливості змінити цільове призначення земельної ділянки, ми допоможемо Вам обрати категорію цільового призначення, яка піддійте Вам та збільшить ліквідність Вашої земельної ділянки.
 • Оперативність - такий процес є довгим та бюрократичним, проте ми це робимо максимально швидко.
 • Відповідальність – ми завжди перебуваємо у постійному діалозі із Вами та інформуємо Вас про весь рух процесу.

Проблеми, з якими Ви можете зустрітися у процесі переведення цільового призначення земельної ділянки:

 • Юридична складність процесу – процес зміни цільового призначення є складним та затратним (фінансово, часово тощо), що потребує юридичного розуміння вирішення даного питання, оскільки переведення землі в іншу категорію здійснюється органами державної влади або місцевого самоврядування. Вам потрібен професіонал, який прийме на себе такий бюрократичний удар.
 • Зацікавленість держави – справа в тім, що держава зацікавлена у збереженні земель сільськогосподарського призначення, у тому числі розвитку сільськогосподарського виробництва, тому будь-які наміри використати такі земельні ділянки в інших цілях суворо обмежуються.
 • Не відповідність інтересам – тобто, якщо земельна ділянки відповідає Вашим інтересам та Вашим планам на неї, проте цільове призначення не дозволяє її використовувати у таких планах, Вам потрібно привести у відповідність таку земельну ділянку Вашим планам, а саме змінити її цільове призначення.
 • Обмеження в користуванні ділянкою – набуття у власність або в оренду земельної ділянки, на жаль не означає, що Ви можете безперешкодно користуватися нею у будь-яких цілях. Цю можливість визначає її цільове призначення та вид дозволеного користування.

Невідповідність цільового призначення земельної ділянки Вашим цілям та планам – проблема, яку ми професіонально вирішимо для Вас.

Команда ЮК «Adalet» ефективно вирішує питання переведення земельної ділянки у потрібну категорію цільового призначення у встановленому законом порядку, чому сприяє наш досвід та професіоналізм.

Однієї із ключових задач такого процесу – це обґрунтовано пояснити органам влади необхідність та важливість зміни цільового призначення земельної ділянки у необхідну Вам категорію. Такий процес потребує вмінь делікатно та правильно вести переговори із органами влади та іншими особами. Тому, наша команда позбавить Вас проблем із переведенням землі у потрібну для Вас категорію.

Перевід цільового призначення земельної ділянки. ЮК «Adalet»

У нашій компанії процес надання послуг організовано так, що ви можете перевірити компетенцію нашого адвоката. Ми пропонуємо різноманітні формати консультацій:

 • особиста зустріч із адвокатом у нашому офісі;
 • отримати консультацію по телефону, скайпу чи будь-яким месенджером;
 • онлайн консультування;
 • отримати відповідь на ваше питання по email.

Ви можете оцінити нашу компетенцію вже прямо зараз, подзвонивши та отримати потрібну вам консультацію або домовитись про особисту зустріч із адвокатом.

З повагою ЮК «Adalet» 
«Будьте під правовим захистом»